01  —

Dr. Andrzej Kuczynski

Svečias iš Norvegijos

Vedama lenkų, rusų, anglų kalbomis.

Išteklių pajėgumų ir asmeninio efektyvumo plėtros ekspertas.

Kelių knygų autorius, televizijos laidų susijusiomis temomis dalyvis.

Tūkstančiai vyrų ir moterų visame pasaulyje sėkmingai pritaikė žinias, įgūdžius ir patirtį, kurias perdavė dr. Kučinskį, kad pagerintų gyvenimo kokybę.

Life and Death
Life and Death

02  —

Angelina Zalatorienė

Esu biologė, gamtos mokslų daktarė, specializacija – imunologija, alergologija. Daug dėmesio skiriu chronobiologijai, t. y. žmogaus gyvenimo laiko ciklams, kurie siejami su astrologija. Astrologijoje labiausiai tyrinėju žmonių psichologinius tipus ir tarpusavio santykius. Žmonių bendravimas prasideda vos tik iškėlus kojas iš lovos. Ir taip visą dieną. Nuo bendravimo kokybės priklauso ir mūsų darbo našumas , ir mūsų sveikata, ir mūsų meilė bei santuoka. Astrologija padeda suprasti savo jėgą ir silpnumą. Kai save supranti, tada ir kitus supranti. O kai vieni kitus suprantame, lengviau drauge būti. Už žinojimą !

Live Music

03  —

Vytis Zabulėnas

Lietuvos jogos asociacijos ir Jogos federacijos pirmininkas bei steigėjas; všį. Kauno jogos studijos direktorius ir steigėjas; LKKA pedagogikos bakalauras Rytų kovos menų specialybė; KTU Medijų filosofijos magistras; dabar studijuoja šv. Ignacio kolegijos Grožio terapijos bakalaurą. Ilgametis Kauno kolegijos Rytų tradicinės medicinos dėstytojas.

The Magic Farm
The Magic Farm

04  —

Svetlana Guslyakova

Aiškiaregė (Svečias iš Ukrainos)

Vedama rusų kalba.

Svetlana Guslyakova yra tarptautinės klasės feng shui meistrė. Dvasinių praktikų centro „Likimo raštai“ vadovė. Tarptautinio izoterinio konkurso „Auksinis delfinas“ laureatas. Tradicinės medicinos magistras. Tarptautinės papildomos tradicinės medicinos specialistų, psichologų ir gydytojų profesionalų asociacijos „Elitas“ narys. Tikrasis Ukrainos nacionalinės natūralios medicinos draugijos narys. Vardo Tarptautinės proskopinių mokslų akademijos tikruoju nariu (akademiku) išrinktas. Nastradamas. Jis yra šių įsakymų savininkas:

Pirmojo laipsnio magistras, „Pirmojo laipsnio vilties žvaigždė“ „Garbės ordinas” „Nuo alfa iki omegos“ „Karalienės Anos ordinas” Apdovanoti medaliais: „Sumanūs pirštai“, „Dvidešimt tradicinės medicinos metų“ Mechnikovo vardo medalis, Paracelso vardu pavadintas medalis, Alberto Schweitzerio medalis Samuelio Ghaniano medalis Išskirtinio Europos natūropato medalis. Vladimiro Vernadskio vardo medalis, Auksinis ženklas „Eniom” heraldikos draugija. Tarptautinės alternatyviosios ir tradicinės medicinos specialistų, psichologų ir gydytojų profesionalų asociacijos Centrinės ekspertų kvalifikacijos komisijos sprendimu suteikta aukščiausia kategorija specialybėje „Gydytojas ir alternatyviosios medicinos praktikas“. Runologas, tarologas, baltosios magijos meistras.


The Magic Farm
The Magic Farm

05  —

Asta Kaz

Bioenergetikė, transformacinių kortų specialistė, meditacijos praktikė 25 metai gilinimosi į meditaciją, žmogaus energetiką, energetinius dėsnius, taro ir kitas energetines sistemas padėjo ezoterinias žinias pritaikyti versle ir gyvenime. Tai padeda rasti atsakymus, atitinkančius situaciją, galimybes ir mūsų potenciją.

Typical Ofrenda
Typical Ofrenda

06  —

Artūras Dabkevičius

Life and Death

07  —

Justina Joana

Filologė, dainų autorė, etnokultūros puoselėtoja. Jau šešerius metus veda dainų, sutartinių ratus, balso praktikas, studijuoja Dvasinio konsultavimo magistrą ir įgyjamas žinias taiko dirbdama su įvairiomis žmonių grupėmis.

Life and Death

08  —

Angelika Vakula 

Gydymas rankomis (svečias iš Ispanijos)

Masažuotoja, struktūrinio plastiko modeliavimo specialistė, energoterapeutė, numerologė.

Vedama rusų kalba.

Life and Death

09  —

Olga Karvelienė

Esu Olga, kitoks matymas į pasaulį, žmones lydi kiek save atsimenu, labiau sustiprėjo 14 metų, nors mama sako, kad ir vaikystėje žvilgsnis būdavo gilus, lyg kažkur ne čia, todėl dažnai girdėdavau, kad esu svajoklis, arba nusileisk ant žemės sakydavo tėtis. Ypač žavėdavo žvaigždėtas dangus, draugams galėdavau pasakoti ir pasakoti apie dangaus kūnus ar tiesiog istorijas jie klausydavo ir nenorėdavo eiti namo, nors tolumoj girdėdavome, kaip tėvai kviečia pargrįšti, o aš mėgdavau žiūrėti į tas smalsias akis, tada juose matydavau tyrumą, lyg žmogus kažką išleidžia ir pasikrauna šiltu būviu, atmosfera, dar tuo metu nežinojau, kad tai energija, žmogaus biolaukas, aura. Tada po truputį ateidavo knygos apie psichologiją, mamos knygų lentynoje atradau mažą plonytę knygutę apie parapsichologiją, domino viskas kas nerealu, lyg žinodavau, kad tai kažkuria prasme tikra, tik ne visiems suprantama. Chiromantija kelyje sužybėjo 16-17 metų, tai pasirodė įdomu, paprasta, bet tuo metu vyko ir profesijos rinkimasis ir labiau susiakcentavau į tai. Vėliau chiromantija pasibeldė 20 metų ir tada prasidėjo jos studijavimas, ieškojimas, praktika. Visiškas perėjimas į ezoteriką, alternatyvų žmogaus gydimą įvyko 33 metų laike neužteko matyti tik žmogaus charakterį, polinkius, kliūtis, baimes, bet norėjosi ir tai padėti lengviau paleisti ir išnaudoti dar daugiau savo potencialą, todėl pradėjau mokytis ir taikyti Thetahealing praktiką, kuri akcentuoja stiprų darbą su savimi, savo įsitikinimais, traumomis, baimėmis, gyventi balanse su savimi pačia ir dar labiau priimti Save, po to sekė Archangelų terapija. Mano veiklos ir sakyčiau Sielos vienas paskirties kibirkštėlių suteikti žmogui daugiau aiškumo, supratimo kodėl viskas vyksta taip, o ne kitaip jo visose gyvenimo srityse. Sužadinti postūmį keistis ir daryti tai kas skirta, prisiminti ir atpažinti kas tikrai teikia džiaugsmą, prisiminti kas tai yra mėgautis tuo ką turiu, gaunu. Arba pabūti tiesiog, ta kuri padeda pamatyti ir susidėlioti kryptį. Mano pagrindiniai įrankiai yra ne tik chirologinė analizė, juk nuolatos tobulėju, augu ir visada ieškau, kaip ir kiekvienas, žmogus esantis ezoterikos lygmenyje, dar naudoju, chirologinę korekciją, tai gan nauja atšaka chirologijoje, Sielos formulę karminių pamokų/užduočių atžvilgiu, Thetahealing praktika, kurios pagalba dirbu ir su žmogaus biolauku, čakrų balansavimų, blokuojančių įsitikinimų koregavimu, numerologija ji dar gyliau leidžia pažiūrėti į žmogaus pasąmonines baimes, paskirties esmę, Archangelų terapija labiau balansuoja sielos struktūrą ir duodą saugumą dirbant su Žmogaus aura, sielos lygiais.

Life and Death

10  —

Silvija Sakavičiūtė Medzevičienė

Esu visapusio žmogaus pažinimo technikų tyrinėtoja ir praktikė. Studijuoja save ir kitus tolygią svarbą skirdama kūnui, protui ir jausmams. Žinau ir galiu išmokyti, kaip per judesį – mankštą, šokį – išlaisvinti bei sustiprinti ne tik raumenis, bet ir pasitikėjimą, valią, užslopintą, tačiau sveikam žmogui būtiną ambicingumą. Pasinaudojus veidoskaitos metodu atpažinti, kokius asmeninius, socialinius vaidmenis lemia veido bruožai. Po mokyklos pasirinkau lietuvių filologijos studijas, tvirtai tikėdama, kad būsiu mokytoja, tačiau gyvenimas draugiškai pastūmėjo nuo žodžių prie veiksmų – ir taip daugiau nei 14 metų praleidau pardavimų srityje, tarp begalės skirtingų žmonių, kur kiekvieną dieną stebėjau, kokią galią suteikia jausmų ir emocijų pažinimas, atpažinimas bei proto pasitelkimas sprendžiant, ką su visu tuo nuveikti. Papildomai gilinausi į žmogaus psichologiją, kūno kalbos teorijas, žodžių galios meną, baigiau veidoskaitos masterclass kursą ir tapau sertifikuota mokytoja. Iki šiol nueitas kelias suteikė ne tik žinių, bet ir įrankių efektyviai tyrinėti žmogų ir jo elgseną, be to – turėjau galimybę taikyti visus šiuos metodus praktiškai ir pati įsitikinti jų veiksmingumu.

Life and Death

11 —

Lina Rudaitienė

Lina Rudaitienė yra asmenybės ugdymo, sąmoningo kvėpavimo mokytoja, sielovadininkė, Reiki meistrė, Aura-Somos® praktikos, psichoenergetinės savireguliacijos, meno, judesio, garso, psichologinės terapijos specialistė – konsultantė, mokyklos „Sąmoningumo kelias” įkūrėja. Jau virš 20 metų veda individualius bei grupinius sąmoningo kvėpavimo, saviugdos, asmenybės ugdymo mokymus. Linos Rudaitienės autorinė knyga „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ paremta 30 metų asmeninių saviugdos praktikų ir 20 metų kvėpavimo mokymų patirtimi. Knygoje aprašomi metodai, kaip išmokti prigimtinio, sąmoningo, energetinio kvėpavimo ir padėti sau gerinant savijautą, gyvenimo kokybę, įveikiant įtampas ir priklausomybes. Tai praktinis gidas, vedantis į vis sąmoningesnę kasdienybę, savirealizaciją, išmokus eiti per gyvenimą ryšyje su savo Siela, harmonijoje ir pilnatvėje.

Life and Death

12 —

Aida Mikutytė – Bernickienė

Esu AIDA. Savo kūrybą skiriu vidinei (IN) žmogaus ERDVEI – namų, veiklos, restoranų, grožio salonų, gydymo įstaigų INterjerams pastaruosius septyniolika metų. Jaučiu erdves kaip neatsiejamą ten gyvenančių, dirbančių žmonių, dalį, todėl suvokiu, jog plečiantis sąmonei šie pokalbiai ypatingi ir jautrūs. Esame neatsiejama savos erdvės dalis. Esame Viena. Pastaruoju metu tyrinėju išsiplėtusį spalvos suvokimą. Jis – galingas raktas būsenų kūrimui rezonanse. Tyrinėju regos sistemą, kaip gebą šviesos spektro dažnį smegenų dalyse transformuoti į mums suvokiamą spalvą ir jos galią kurti jauseną. Matau spalvas kaip vidinę vaivorykštę atspindinčią mūsuose gyvenančių jausmų puokštę. Esu mokymo programų NAUJOJO AMŽIAUS NAMAI, PRAKALBINK ERDVĘ SAVIMI autorė, kur viena iš dalių “Spalvoti kvepiantys pašnekesiai” plečiame spalvos ir kvapo matymą tam, atrakinti vartus į darnų, gilų, platų jausminį pasaulį.

Life and Death

13 —

Jolanta Visockienė

Nuo mažens domiuosi magija.Esu psichologė,parapsichologė,taralogė.Turiu patirties darbo 13 metų.Taip pat esu karta iš kartos tęsenti savo giminės darbus,paveldėtoja iš savo protėvių. Savo darbą labai myliu.Atlieku ritualus,užkalbėjimus,bendrauju su dvasiomis.

Life and Death

14 —

Laura Jurkšienė

Praktikė, gyduolė. Vedu įvairias praktikas. Nuo mažens padedu žmonėms, dar būdama visai maža matydavau ir pasakydavau žmonėms tai kas jiems atrodė mistika, paauglystės etapu buvau viską užspaudus nes ilgą laiką tėvai manęs nepriėmė kad aš kitokia,bet jau 21 metų vėl pradėjau gilintis į save, ir tuo pačiu padėti žmonėms, dar giliau į save pradėjau keliauti maždaug prieš 18metu ir taip po truputį atrasdama save iš naujo padedavau ir kitiems. Baigiau Reiki tapau meistre, vėliau atėjo Tetha healing praktikos tapau praktike ir taip į mano gyvenimą atkeliavo vis daugiau mokymų, knygų, seminarų ir mokytojų, stiprėjau. Šiuo metu dirbu intuityviai pagal žmogaus energetika, kiekvienam pritaikiau kas jam svarbiausia. Šį kartą jūs supažindinsiu su Metod praktika kuri labai stiprus ir galingas įrankis, susipažinus galėsite jį naudoti ir pritaikyti patys Sau namuose

Life and Death

15 —

Simona Kupetienė

Simona Kupetienė – patyriminių kelionių ir stovyklų vedė. Sertifikuota meditacijų meistrė ir reiki praktikė, kvalifikuota masažuotoja, garso terapeutė, inicijuota mindfulnes vedlė, tantros studentė. Santykiuose 17 metų, dviejų vaikų mama, keliautoja ir savos realybės kūrėja.

Artimos temos – santykis su savimi ir aplinkiniais, moteriškos energijos atstatytymas, energijos transfigūracija.

Life and Death

16 —

Ruta Černiauskaitė

Reiki meistrė mokytoja, Ancestologė, Neurografikos instruktorė.

Life and Death

17 —

Daiva Markauskienė, Astrodaiva

Kai pirmąkart panirau į astrologijos studijas (tai buvo beveik prieš trisdešimt metų), mane persmelkė suvokimas, kad jos žinios kasdienoje reikalingos ne mažiau nei matematikos, kad ji aprėpia fundamentalius būties dėsnius, duoda atsakymus į esminius klausimus. Taip po kurio laiko gimė Gyvosios astrologijos kursai, kuriuos nuo 2008m. baigė tūkstančiai mokinių. Džiaugiuosi, kad per mokymus bei konsultavimą galiu padėti geriau suvokti save ir kad tas suvokimas keičia gyvenimą į gera. Man astrologijo yra gyva, o jos studijos glaudžiai suijusios su dvasiniais mokymais, kvėpavimo praktikomis, meditacijomis, budistinių raštų studijomis bei praktikomis, nes tai padeda geriau suprasti žmogaus visumą, jo likimo posūkius ir dėsningumus, pakylėti savo būties kokybę.

Life and Death

18 —

Vygandas Šimkus

Vygandas Šimkus, Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas Esu bioenergetikas, empatas, mokytojas. Dirbu su ir mokau pajausti ir įvaldyti dvasines energijas jau virš 9 metų. Chanelinu sielos vedlius, gebu perduoti jų žinutes. Su vedlių pagalba padedu žmonėms išmokti jausti ir įvaldyti darbą su energijomis, nuo pradedančiųjų iki meistrų. Mano širdies kvietimas yra padėti žmonėms išmokti padėti patiems sau. Pavyzdžiui išmokstant bendrauti su savo sielos vedliais, per pagalbinius instrumentus, tokius kaip runos, Taro, Lila žaidimas, konsteliacijos, Reiki. Mokau intuityviai konsultuoti, gydyti energetiniu būdu. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas. Gerbiu visus žmones jų pasirinkimuose. Nes tikiu, kad nieko nebūna šiaip sau, viskas turi prasmę. Ir kiekviena siela, ateidama šion Žemėn, renkasi savo kelią, tam kad mokytųsi.

Life and Death

19 —

Giedrė Aleksandravičiūtė

Life and Death

20 —

Zita Grigaitienė

Life and Death

21 —

Ursula Tumševičiūtė

Širdį atveriančių kakavos ceremonijų, subtiliųjų kūno prausynų, stichijų galios užkurimo apeigų ir ritualų vedlė, senosios taro kortų išminties vertėja į žmonių kalbą.

Nuo mažens augau magijos apsuptyje. Dvasinis pasaulis man yra toks artimas ir toks savas, nes būtent juo gyvena mano šeima. Į kortų ir astrologijos žvaigždėlapių skaitymą, aromatų magiją, runų kelią, dvasingumo įprasminimą žemiškam gyvenime mane atvedė mama (Ala Tamulienė), kuriai nuo mažų dienų talkinau organizuojant konsteliacijas, išrišimus ir ratus, universalios energijos kvėpavimo sesijas. Gyvenant stebuklų tikrovėje (kaip dvasinį pasaulį vadina mano mama) matau jo įstabųjį grožį, kuriuo noriu pasidalinti su visais, kieno širdis atvira. Mano praktikos, apeigos ir ritualai skirti žmonėms atverti dvasinio pasaulio lobynus, kurie yra kiekviename mūsų ir laukia būti priimtais.

Life and Death

22 —

Sr. Tania Sanchez , Healing Lab Maktub 

Svečias iš Meksikos,  psichologė ir neuromokslininkė, turinti vientisą holistinį požiūrį. Ji turi daugiau nei 15 metų patirtį klinikinės psichoterapijos ir hipnozės srityse, taip pat vadovauja šventoms ceremonijoms, dirba su traumomis, energetiniu valymu, šamanų ritualais ir Temazcal. Ji yra sertifikuota Tantros mokytoja, holotropinio kvėpavimo, transpersonalinė terapeutė ir Eriksono hipnoterapeutė. Šiuo metu ji dirba traumatologe, šamanų ir protėvių gydytoja bei psichoterapeute. Jos terapija yra unikali, nes ji sujungia savo psichologines žinias su šamaniška energija, kuri leidžia visapusiškai ir giliai išgyti. Ji dalyvavo kaip gydytoja ir mokytoja įvairiuose renginiuose ir festivaliuose. Vedama anglų kalba. 

Life and Death

23 —

Evelina Iljušonok

Svečias iš Ispanijos. Studijavo Kauno dailės institute dizaino specialybės bakalaurą. Nuo 2010 metų studijuoja jogos meną, dirba Lietuvos jogos asociacijoje ir Lietuvos jogos federacijoje. Šiuo metu studijuoja šv. Ignacio kolegijoje, Grožio terapijos balalaurą. Terapinio japoniško veido masažo specialistė. Sveikos gyvensenos specialistė. 

Life and Death

24 —

Aurelija Bagdonavičienė ir Aurelija Antanavičienė

Aurelija Antanavičienė: Jau 20 metų gyvenu su Joga. Nuolatos gilinu savo žinias, mokausi ir to ko išmokstu su džiaugsmu dalinuosi. Žodio Joga reikšmė – jungtis. Laikydamasi šios filosofijos savo gyvenime atrandu daugybę nuostabių jungčių. Viena iš jų tai, kai garsų terapija susijungia su Joga. Taigi be jogos esu dar ir garso terapijos ir dainuojančių dubenėlių garso masažo praktikė.

Aureliją Bagdonavičienė: Ir mano dvasiniai ieškojimai, savęs pažinimas prasidėjo daugiau kaip prieš 20 metų. Daugybė praktikų, seminarų, žmonių mokytojų… Kol vieną kartą supratau, kad visa yra viena, kad visa yra susiję, kad gyvenimas yra žaidimas, kad klaidos, tik patirtys. Ir čia prasidėjo mano didysis žaidimas. Tikrasis GYVENIMAS, pilnas nuotykių ir atradimų, ir daugybė pirmų kartų. Dabar mano gyvenimas persipynęs jogoje, garsų maudynėse, vaikų klegesyje.

Life and Death

25 —

Jolita Tølkkø

Svečias iš Švedijos. Esu mitybos konsultantė, chemikė, qigong instruktorė, Reiki meistrė. Mano misija- padėti gyti, suprantant priežastis , naudojant naturalią mediciną, holistiniu būdu.

Life and Death

26 —

Odeta Dargienė

Energoterapeutė, dvasinių gyduolių, regresinės terapijos, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo praktikė. Atsivėrus vidiniams resursams ir gyliams, padedu žmonėms nurimti, atsipalaiduoti, pajausti, su(p)rasti ir suvokti savo prigimtį ir esybę. Atlaisvinu vidinius blokus, padedu pakeisti/transformuoti/paleisti susikaupusias neigiamas emocijas, kad žmogus sugrįžtų į pirmapradę sveiką savęs versiją.

Life and Death

27 —

Lina Saulė ir Arijus Grigalevičiai

Lina Saulė Grigalevičienė yra sertifikuota holistinės sveikatos specialistė, koučerė, gyduolė, bioenergoterapeutė. Savo praktikoje dirba su garso terapija, dvasine psichologija, bioenergetika, vedamosiomis terapinėmis meditacijomis, regresine hipnoterapija. Sudaro individualias sveikinimo programas subalansuojant mitybą, organizmo valymo procesą, maistinių medžiagų, mineralų atstatymą. Planai sudaromi biorezonanso diagnostikos būdu ir kitais terapiniais metodais.

Arijus Grigalevičius yra garsų terapijos specialistas, gyduolis, parapsichologas .Užsiima dvasine psichologija, porų, šeimos santykių konsultavimu ir korekcija , holistiniu sveikatinimu, regresine hipnoterapija, atlieka energetinius masažus. Šiose srityse praktikuoja virš 15 metų. Atlieka individualias terapines ir grupines sesijas, vedamąsias terapines meditacijas. Dvasinio pažinimo ir sveikos gyvensenos keliu eina virš 30 metų. Mus vienija asmeninė bendrystė, požiūris į žmogų kaip į bendrą visumą , todėl dirbame komandoje taikant abiejų per ilgą laiką įgytas patirtis ,žinias, pažinimą, metodus, kurie padeda atsiskleisti žmogui ir įgyti harmoningą balansą gyvenime, tapti mylinčiais ir laimingais!

Life and Death

28 —

Matas Kaženauskas

Jau virš 15-ką metų profesionaliai siekės meistriškumo su fortepijonu, Matas Kaženauskas nuves jus į magišką bei mistinę garsų kelionę. Per garsą, kvėpavimą bei judėsio praktikas eisim į gilų ryšį su savimi. Mato vedamos praktikos pasižymi ne tik virtuoziškumu, bet ir sukaupta patirtimi keliaujant ir koncertuojant įvairiose šalyse. Jo filosofija grindžiama idėja, kad muzika yra ne tik garsas, bet ir judėjimas bei viso kūno sąveika su instrumentu. Todėl praktikų metu dalis dėmesio skiriama ne tik garsiniam aspektui, bet ir judėjimui, kvėpavimui bei viso kūno sąmoningumui.

Life and Death

29 —

Aistė Jonauskienė

Esu Aistė Jonauskienė – emocinio balanso mentorė, lektorė, dėkingumo ambasadorė, Ifeel studijos Vilniaus centre įkūrėja, moterų klubų bei stovyklų organizatorė, renginių nuo 5 iki 10 000 organizatorė. Kuriu mokymų programas bei įrankius, kurie padeda puoselėti dėkingumo jausmą bei atrasti daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Life and Death

30 —

Jolanta Jurkynienė

Esu sertifikuota astrologė, numerologė, reiki, mineralų ir meditacijos terapijos praktikė, save vadinanti sąmoningos realybės KŪRĖJA. Savirealizacijos kryptį atradau per Mėnulio jaunačių praktikas, įkūriau prekinį ženklą „JAUNATIES SVAJA“, sėkmingai manifestuoju savo svajones bei padedu jas suvokti kitiems.

Life and Death

31 —

Neringa Gaja

Saviugdos trenerė, GAJA namai įkūrėja, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota kvėpavimo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos ir psichosomatikos praktikė, indvidualiai ir grupėse dirbanti asmeninio augimo, santykių ir emocinės pagalbos srityse.

Life and Death
papel-picado-top

Nori gauti karščiausią renginio informaciją?

Prenumeruok renginio naujienas

Sek mūsų paskyras

#SuzinokDaugiau

papel-picado-bottom